Teikiame profesionalias įrangos montavimo, aptarnavimo ir remonto paslaugas, užtikrinančias šimtaprocentinį klientų pasitenkinimą už prieinamą kainą.

ATSAKINGAS IR PATIKIMAS APTARNAVIMAS

Mūsų specialistai atvyks laiku ir turės visus darbui atlikti reikalingus įrankius bei įrangą.

IŠSKIRTINIS DĖMESYS KOKYBEI

Suteikiame 100 % garantiją įrangai, darbams ir visoms mūsų teikiamoms atsarginėms dalims. Jei iškiltų nesklandumų su nauju ar suremontuotu įrenginiu, mes sugrįšime ir pasirūpinsime juo nemokamai.

SKAIDRI IR KONKURENCINGA KAINODARA

Savo verslą grindžiame sąžiningumu ir ilgalaikiais santykiais su klientais. Prieš atlikdami bet kokius darbus iš anksto pateikiame pilną kainą. Be jokių gudrybių.

PAGARBA JŪSŲ NAMAMS

Remontuodami ar montuodami įrangą, Jūsų namus paliksime tokius, kokius radome. Jei ne pagerėjęs komfortas ir oro kokybė, net nesuprastumėte, kad mes ten buvome!

Kokybiškas oro kondicionierių ir šilumos siurblių montavimas

Jei įsigijote vieną iš mūsų siūlomų oro kondicionierių, šilumos siurblių ar rekuperatorių, šią įrangą mes galime sumontuoti Jūsų būste ar biure. Mūsų specialistai kruopščiai, švariai ir profesionaliai atliks visus darbus – nuo projektavimo iki montavimo.

Žemiau nurodytos bazinės (kai montuojama per sieną) įrangos montavimo kainos. Jei montuojama ne per sieną, tuomet prie šios bazinės kainos prisideda papildomi darbai ir medžiagos, kurių sąrašas taip pat pateiktas žemiau.

Už bazinius ir papildomus montavimo darbus ir medžiagas atsiskaitoma po darbų priėmimo-perdavimo.

Profesionalus oro kondicionierių ir šilumos siurblių aptarnavimas

Jei norite kuo efektyviau išnaudoti šildymo/vėsinimo/vėdinimo įrangą, jai turi būti reguliariai atliekamas aptarnavimas ir profilaktinė priežiūra. Šiuos darbus gali atlikti tik patyrę ir sertifikuoti specialistai.

Sąžiningas oro kondicionierių ir šilumos siurblių remontas

Na, o jei jau taip atsitiko, kad Jūsų įsigyta įranga sugedo, mes ją galime suremontuoti. Turime daugybę patikimų partnerių, tad, jei dėl kokių nors priežasčių neturime reikiamų dalių, mūsų darbuotojai Jūsų įrenginį suremontuos per įmanomą trumpiausią laiką.

Standartines remonto sąlygas galite rasti čia.